הכנת מצגות

כך תעבירו מסר לקהל בצורה הטובה ביותר

הכנת מצגות - מה כל הסיפור?

לעתים קרובות אנו חושבים על מצגות כדרך להעברת מידע לאחרים, אך זה לא מסתכם רק בזה. מצגת אפקטיבית צריכה להיות מושכת, מעוררת מוטיבציה והשראה. על מצגת להיות מובנת כך שהקהל יבין את הנקודות המרכזיות שלך. חשוב לזכור כי המצגת שלך היא הרושם הראשוני שלך על הקהל. היא זו שתקבע את הטון לאופן שבו יתפסו אותך ואת הרעיונות שלך ולכן מומלץ להשקיע בהכנתה.
רוצים להעביר את המסר שלכם לקהל בצורה הטובה ביותר?
המצגת הבאה שלכם מחכה לכם כאן אצלנו!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
הכנת מצגות מקצועיות

תוכן למצגות

תוכן למצגות הוא הבסיס לכל פרזנטציה באשר היא וכן נחשב לכתיבת תוכן מסוג ייחודי בפני עצמו. מצגת נחשבה מאז ומתמיד כאחת הדרכים המובילות להסביר, לשכנע ולהעביר רעיון לקהל קטן עד גדול. 

מצגת שקולעת למטרה היא כזו המכילה את השילוב הנכון שבין עיצוב מוקפד ומעורר עניין לבין תוכן קצר ומדויק שממחיש בצורה הטובה ביותר את עיקרי הדברים. על תוכן למצגות להיות כזה המכיל את עיקרי הדברים בהם אתם מעוניינים לעסוק, באופן שמצד אחד יעביר את המסר בצורה ברורה ומובנת ומצד שני לא יעמיס על עייני הצופים.  

בניית מצגת מקצועית

אילו סוגי מצגות קיימות?

מצגת שיווקית

המצגת השיווקית היא חלק מהותי מתהליך המכירה והזדמנות מצוינת להפגין את היצירתיות ואת כישורי השיווק שלך. על מנת להכין מצגת שיווקית מוצלחת, יש להבין במדויק מהי הבעיה הקיימת ללקוח ומהו הפתרון המוצע על ידך ולהכין עבורם מסר מתאים. כאשר מדובר במצגת שיווקית עליך להיות ברור ותמציתי ככל האפשר תוך שימוש בעזרים חזותיים כדי לשמור על קשב ועניין.
מצגת שיווקית

מצגת עסקית

מצגת עסקית היא כלי איכותי להעברת מסרים ורעיונות המשמשת בדרך כלל לפגישות, כנסים ואירועים אחרים במסגרת מקצועית. מטרת מצגת עסקית היא לרוב ליידע או לשכנע את הקהל בנושא מסוים הקשור לעסק או חברה. המצגת תכיל שקופיות, דפי מידע ועזרים ויזואליים נוספים דוגמת טבלאות, גרפים ודיאגרמות. חשוב מאד להיערך היטב למצגת עסקית, תוך התחשבות באופי הקהל ומאפייניו והקפדה על תוכן ברור ותמציתי. לחצו כאן וקבלו מידע נוסף על איך לבנות מצגת עסקית מקצועית.
מצגת עסקית

מצגת למשקיעים

משקיעים רוצים לדעת מה החברה שלך עושה, איך אתה עושה את זה, ולמה אתה טוב יותר מהמתחרים. עליך להיות מסוגל להסביר את העסק שלך בצורה ברורה ותמציתית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי בניית מצגת מקצועית ומדויקת המשולבת עזרים ויזואליים הממחישים את נקודות המפתח המרכזיות. למידע נוסף על הכנת מצגת משקיעים לחצו כאן.

מצגת למשקיעים

מצגת אקדמית

השלב הראשון בהכנת מצגת אקדמית הוא לחקור את הנושא ולהבין מה הקהל כבר יודע ומה הדברים שניתן לחדש עבורו. ההקדמה צריכה להיות קצרה, תמציתית ומטרתה העיקרית היא למשוך את הקהל שלך ולגרום לו לרצות ללמוד עוד על הנושא עליו אתה מציג. השלב הבא הוא לארגן את המחקר והרעיונות שלך עם ראיות תומכות ממקורות חיצוניים, הוספת שיטת המחקר והממצאים מתוך המחקר שלך ולבסוף מסקנה המסכמת את המצגת ומספקת קריאות למחקרים עתידיים.
מצגת אקדמית

הכנת מצגות מקצועיות במגוון כלים ואפשרויות

בעוד שבעבר התוכנה ששלטה בענף המצגות הייתה Power Point, הרי שכיום ישנן מגוון תוכנות נוספות המאפשרות עבודה זו ביניהן Emaze, Prezi, Canva ועוד. המשותף לאותן תוכנות הוא עצם היותן מקוונות וניתנות לשימוש אונליין. בין היתרונות הבולטים שלהן: מבחר עשיר של אנימציות ואלמנטים חזותיים שמשדרגים את המצגת כולה, אפשרות קלה לשיתוף ברשתות חברתיות, גישה קלה מכל מכשיר (מחשב, טאבלט וסמארטפון) וממשק ידידותי ונוח למשתמש.
לפניכם דוגמאות למצגות שנבנו באמצעות אתר emaze.com. יחד עם זאת, ניתן כמובן לערוך וליצור מצגות מקצועיות ומושקעות גם באמצעות היישום הפופולרי PowerPoint מבית Microsoft office. 

לצפייה נוחה בטלפון מומלץ להגדיל את המצגת ולבטל אפשרות סיבוב מסך. 

 מצגת דינאמית בעלת תוכן שיווקי המשלבת תנועה ועיצוב מיוחדים. 

________

עבור אלו המעוניינים להעביר פרזנטציה שמשאירה רושם מיוחד במינו.  

Powered by emaze

  מצגת בעלת תוכן מקצועי בשילוב תנועתיות קלה.
________

עבור אלו המעוניינים בפרזנטציה מתקדמת מצד אחד ומאופקת מן הצד השני.  

Powered by emaze
כל מה שרציתם לדעת על

בניית מצגת מקצועית

כדי להכין מצגת טובה, יש להגדיר מיהו הקהל אליה היא פונה ומה מטרתה. לאחר מכן יש לבחור נושא כללי ותתי נושאים (בנקודות) שיופיעו לאורך המצגת. מומלץ מאוד לשלב עזרים ויזואליים להוספת עניין ולצורך הפחתת כמות המלל במצגת. יש לכלול סיכום תמציתי וברור של עיקרי הדברים שהובאו במצגת. בשורה התחתונה – שמירה על מצגת ברורה, תמציתית ומושכת ויזואלית תסייע לך להעביר את המסר הרצוי בצורה הטובה ביותר.

בניית מצגת עסקית יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך עם הכלים והאסטרטגיות הנכונות, ניתן לבצע אותה במהירות וביעילות. הדגשים המרכזיים לבניית מצגת עסקית מקצועית הינם: הגדרת סוג המצגת הנדרש (מצגת שיווקית / מצגת למשקיעים וכו’), הגדרת נקודות מרכזיות ליצירת רצף, היכרות עם קהל היעד, הוספת הנעה לפעולה מדויקת ונכונה, שימוש נרחב בוויזואליה, פונט מובן ונעים לקריאה, מסר חד וברור ועוד.

אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך זמן יקר בהכנת מצגת היא להיעזר בכלי הכנת מצגות אוטומטיים המבוססים על בינה מלאכותית (AI). כלים חדשניים אלו מאפשרים ליצור מצגות מקצועיות ואטרקטיביות בקלות רבה על ידי הזנת תיאור קצר לנושא המצגת ולשקפים השונים שייכללו במסגרתה. לחצו כאן למידע נוסף על הכנת מצגות בAI וסקירת הכלים הטובים ביותר בתחום זה לשנת 2024.

מצגת מוצלחת היא כזו המאורגנת בצורה חכמה. יש הבונים אותה תוך סידור נושאים מן הקל אל הכבד,
על פי מידת חשיבות התכנים, על פי סיבה ותוצאה ועוד. העיקר הוא לבחור בצורת ארגון אחידה וברורה שתקל על העברת המצגת ועל הבנתה. 

רוצים להעביר את הרעיון או המסר שלכם בצורה המובנת ביותר? שלבו אמצעים ויזואליים כגון
תמונות, סרטוני וידאו, גרפים, טבלאות או כל פריט ויזואלי אחר שיוכל לתמוך בטקסט שכתבתם וימחיש את כוונתכם באופן הטוב ביותר. 

התשובה הקצרה היא – שמירה על מסרים קצרים וברורים. עליכם לזכור כי מצגת היא לא סיפור. תוכן למצגת אמור להעביר נקודות מרכזיות תוך שאתם מרחיבים ומוסיפים עליהן בעל פה. השתדלו לתמצת את עיקרי הדברים כך שמצד אחד לא יווצר עומס טקסטואלי במצגת שלכם ומצד שני עיקר המסר יועבר בצורה מיטבית. 

בהמשך לסעיף הקודם, חשוב להקפיד כי המצגת שלכם אינה ארוכה מדי מבחינת זמן ההצגה שלה.
יש לכם אפשרות לצמצם את אורכה של המצגת באופן שלא יפגע במסרים העיקריים שבה? עשו זאת מבלי להסס. קהל הצופים שלכם יודה לכם על כך אחרי זה.

עלות הכנת מצגת עסקית תלויה במגוון פרמטרים כגון מורכבות הפרויקט, סוג הפלטפורמה הנבחרת להכנת המצגת, מספר השקפים, רספונסיביות, אינטראקטיביות, גרפים, טבלאות, סוג התוכן הדרוש, מטרת המצגת ועוד. מרכיב נוסף וחשוב המשפיע על העלות הסופית הוא האם מדובר בבניית מצגת מ-0 או בליטוש ועריכת בסיס קיים לכדי מצגת מקצועית ורעננה. על פי רוב, מצגת עסקית בעלת היקף מצומצם / ללא עיצוב יוצא דופן מתחילה ב-1,500 ₪ ויכולה להגיע גם עד 5,000 ש”ח עבור מצגות עסקיות בהיקף רחב / בעלות אלמנטים גרפיים מורכבים ו/או מותאמים / בהכנה מ-0.

הכנת מצגות זה Vataro Digital

מעוניינים בהכנת מצגת? לא בטוחים מאיפה להתחיל? אין לכם את הזמן הדרוש להכנתה? הגעתם למקום הנכון. Vataro Digital מתמחים בהכנת מצגות איכותיות ומקצועיות שמעבירות מסרים בצורה יעילה ביותר. לאחר אפיון והבנה מדויקת של סוג המצגת הנדרש, קהל היעד, אופי המצגת ופרמטרים נוספים, נשמח להכין עבורכם מצגת מתקדמת ביותר שתשיג את מטרתה ותגרוף אחריה שלל מחמאות.

Vataro Digital הכנת מצגות
רוצים להעביר את המסר שלכם לקהל בצורה הטובה ביותר?
המצגת הבאה שלכם מחכה לכם כאן אצלנו!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם